TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In het interview met het AD vertelt Van der Vorst dat de aantijgingen uit 2022 niks te maken hebben met het format van de talentenjacht. ''The Voice is een ijzersterk format. We hebben altijd gezegd: daar lag het niet aan. Wij zijn heel erg trots op dit programma, hoewel het verschrikkelijk is wat er gebeurd is."
Het duurt nog wel even voordat we de talentenjacht op tv mogen verwachten. Volgens Peter gaat dit nog ongeveer anderhalf jaar duren, omdat er veel voorbereidingen nodig zijn. "We zijn nu echt aan het nadenken over hoe we The Voice gaan terugbrengen, hoe we het format ook kunnen opfrissen. Dat kost waarschijnlijk nog ongeveer anderhalf jaar, dat moeten we nog definitief bepalen."
RTL heeft inmiddels ook reactie gegeven op het interview van Peter. ''We hebben altijd gezegd dat we The Voice ooit terug willen laten komen. Dus dat gaat ook gebeuren; we gaan nu uit van begin 2026."
Hoewel het dus zeker lijkt dat het programma terugkeert, worden er wel extra maatregelen genomen. "We brengen het format terug samen met de producent van het programma; ITV Studios Nederland. We gaan samen zeer zorgvuldig kijken naar zaken als de inhoud, de coaches, het team, naar hoe we een veilige en ondersteunende omgeving kunnen bieden voor iedereen die deelneemt, of werkt aan de show - en alle andere onderwerpen die samenhangen met de terugkeer van dit programma.''
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Mi Dushi: Wat is dan liefde? met Wilfred Genee begint een week eerder dan gepland
12:19Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli