TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Lubbers start met zijn functie op 1 mei 2026.
Eerder werkte hij als CEO van Banijay Benelux (dat de opdracht kreeg voor RTLTonight). Van der Vorst is blij met zijn opvolger. "Peter Lubbers is een zeer ervaren en vertrouwd gezicht in de Nederlandse media-industrie. Met zijn brede ervaring, bij zowel zenders als producenten, kent hij onze sector als geen ander." Binnen de nieuwe samenwerking tussen RTL en DPG Media krijgt Van der Vorst een andere, prominente positie. Hij wordt Directeur Content & Programming voor beide mediabedrijven en gaat een verbindende rol spelen tussen RTL Nederland en het Vlaamse VTM.
Lubbers zelf vindt het 'enorm eervol om mede richting te mogen geven aan de transformatie die RTL en Videoland op veel gebieden doormaken'. "Zowel op het gebied van contentstrategie als binnen de nieuwe, rijke mogelijkheden die de samenwerking met de DPG-merken biedt."
TV-kenner Tina Nijkamp vindt het een goede zet. Ze deed eerder al een voorspelling over wie de opvolger moest worden, maar zat er toch naast. Overigens doet ze nu ook meteen een voorspelling: "Peter vertrok afgelopen juli bij Banijay. (..) Goede zet van RTL! Ps: Onder hem kreeg Banijay overigens de RTLTonight opdracht, zijn eerste zet nu zal wel zijn om die titel om te dopen in Renze is zomaar mijn vermoeden."
Zijn Domenik en Ferenc uit MAFS nog samen? Dit denken jullie
11:05Eurovisie Songfestival 2026: hier kijk je de opening live
10:50De familie Wildeman uit Een Huis Vol komt met eerlijk bericht: 'Overleeft een relatie zoiets?'
10:00Dan Karaty blijkt enorme sportfanaat: dit zijn z'n tv-aanraders
09:48Podcast Over de Liefde van Debby Gerritsen komt binnenkort ook op tv