TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
RTL gooit de avondprogrammering op de schop. Daarbij moet LUBACH wijken voor de talkshow van Renze Klamer. Dat heeft de zender bevestigd na berichtgeving van Tina Nijkamp en RTL Boulevard.
Vanochtend plaatste Tina Nijkamp al berichten op haar Instagram Stories over een nieuwe programmering van RTL. Daarin werd gesproken over geruchten dat LUBACH na de zomer naar een later tijdstip verhuist. RTL heeft die plannen inmiddels officieel bevestigd.
Vanaf het nieuwe seizoen verschijnt LUBACH eerst om 21.00 uur op Videoland. Pas rond 23.00 uur is het programma te zien op RTL 4. Door die verschuiving kan de talkshow van Renze Klamer eerder op de avond beginnen.
Arjen Lubach lijkt geen moeite te hebben met de wijziging. "Er verandert inhoudelijk niks, alleen mijn tante hoeft me niet meer elke week te appen dat ze het leuk vond, maar eigenlijk al wilde gaan slapen", verklaart hij in het persbericht. "Ik kijk er zoals altijd naar uit om samen met mijn team aan de slag te gaan in het najaar."
RTL is van mening dat de wijziging beter aansluit bij de manier waarop mensen tegenwoordig televisie kijken. ''Het kijkgedrag verandert razendsnel en daar bewegen we in mee", aldus Peter Lubbers, directeur Content RTL en Videoland. "Door het programma eerst bij Videoland te programmeren, geven we concreet invulling aan onze streaming first-strategie."
LUBACH is vanaf maandag 31 augustus van maandag t/m donderdag om 21.00 uur te streamen bij Videoland en om 23.00 uur te zien op RTL 4.
Partnerbijdrage
Zien: Orgel Joke steelt de show in Vandaag Inside Oranje
09:11Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van de 100 dagen-serie met Nicolaas Veul te zien
07:46De TV van gisteren: Kijkers balen van wegvallen Nieuws van de Dag door Vandaag Inside
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Law & order: Special victims unit, Jaws
06:00Programma WK voetbal donderdag 18 juni