TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
En drie keer raden om welke show het gaat.
RTL Tonight ging op 31 augustus 2025 van start en kunnen we met recht de meest besproken talkshow van het moment noemen. Niet omdat er nu veel in gebeurt, maar vooral omdat er zo weinig naar gekeken wordt.
De talkshow van inmiddels Beau van Erven Dorens, Humberto Tan en Leonie ter Braak startte veelbelovend met 900.000 kijkers, maar die euforie bleek van korte duur: de weken erna zakten de cijfers flink in, met afleveringen die gemiddeld slechts 4000.000 kijkers trokken.
De afgelopen weken had het programma gelukkig hier en daar wel een kleine opleving. Een reden zou hiervoor kunnen zijn dat het programma niet meer standaard startte om 22:30 uur, maar al om 22:00 uur. Vlak na de primetimeprogrammering dus.
Of dat tijdstip echt het verschil maakt, wordt spannend om te zien: vanaf 2 februari 2026 keert RTL Tonight weer terug naar de oorspronkelijke starttijd van 22:30 uur.
De reden laat zich raden: LUBACH keert terug. Arjen Lubach neemt de komende weken weer op satirische wijze actuele onderwerpen en nieuws onder de loep, en de Olympische Spelen zullen daar waarschijnlijk niet in ontbreken.
LUBACH is vanaf maandag 2 februari 2026 weer iedere maandag t/m donderdag om 22:00 uur te zien op RTL 4.
Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Like a Boss
11:43Jutta Leerdam staat pers alsnog te woord na kritiek: 'Ongepast en onacceptabel'
11:09Johan Derksen vol lof over Soundos El Ahmadi: 'Die Belg zat het te bagatelliseren'
10:11Andrea Bocelli zingt sterren van de hemel bij openingsceremonie Olympische Spelen
10:00Mark Tuitert heeft alle vertrouwen in de vrouwen op de Olympische Winterspelen 2026