TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
"Ik krijg veel bagger over me heen, tot en met bedreigingen aan toe. Dat is echt niet voor de poes", aldus Reinier. Hij omschrijft dat hij onder meer 'leugenaar' en 'hypocriet' genoemd wordt. 'Lekker geld verdienen met je klimaatverandering' en 'rot op met je linkse hobby', citeert hij verder. Maar dat is bij lange na nog niet het ergste wat de klimatoloog naar zijn hoofd geslingerd krijgt.
Onlangs heeft Reinier zelfs een 'expliciete doodsbedreiging' ontvangen. Schrikken natuurlijk, maar: "Het weerhoudt me er niet van om het te blijven doen. Het is mijn verantwoordelijkheid om niet alleen te vertellen dat het morgen lekker weer is, maar ook dat dat op de langere termijn helemaal niet zo lekker zal zijn, als gevolg van ons eigen gedrag. Ik wil vooral vertellen dat wij de sleutel in handen hebben om het te verbeteren."
Reinier presenteert sinds 1989 het RTL Weer en stopte in 2018 als weerman bij Omroep Gelderland. Hij gaf toen te kennen zich op duurzaam ondernemen te willen richten. "Ik ga bezig met een beginnend bedrijf dat plastic wereldwijd wil gaan opruimen op een hele efficiënte manier." Op zijn social media deelt hij geregeld informatie over het weer, klimaat en duurzaamheid, wat hem dus niet altijd in dank wordt afgenomen.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Advent dag 23 | Win 1 van de 3 boeken van Ewout van Ewout Genemans
22:05Dit zijn de 12 potentiële deelnemers van B&B Vol Liefde 2026
19:54Onderbroeken tellen en dozen stapelen: Een Huis Vol begint weer vertrouwd chaotisch
19:31Martijn Krabbé geeft openhartig interview in seizoensafsluiter RTL Tonight
19:00Deze twaalf BN’ers doen mee aan het nieuwe programma Watch Your Back