TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat meldt NOS vrijdag.
Iris begon in 2016 bij de omroep als redacteur van NOS op 3 en later werkte ze bij NOS Stories en op de buitenlandredactie. Vanaf 2020 deed ze als correspondent verslag vanuit Moskou. Vanaf 1 januari 2024 zal ze dat werk dus neerleggen en ingewerkt worden bij het journaal.
Iris heeft heel veel zin in haar nieuwe job. "Ik ben dankbaar voor de afgelopen jaren, waarin ik verslag heb kunnen doen vanuit Rusland over al die historische gebeurtenissen. Dat ik nu in deze nieuwe rol Nederland mag blijven informeren over wat er allemaal in de wereld gebeurt, is een prachtige nieuwe stap in mijn carrière - juist in deze journalistiek uitdagende tijden."
Via Instagram reageert Iris zelf ook heel uitgebreid op het nieuws.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk