TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dit seizoen zal er met name aandacht zijn voor het heetste hangijzer van het afgelopen jaar: de stikstof- en energiecrisis.
Lees ook: Harm Edens presenteert amusementsshow Het Grote Groene Idee
In het programma De Klimaatkar, dat voortborduurt op De Hofkar, ontvangt hij elke aflevering weer een andere gast met wie hij de klimaatcrisis bespreekt. De vraag of er wel of niet iets aan de hand is met het klimaat, is natuurlijk allang niet meer aan de orde. Maar over oplossingen valt er nog genoeg te discussiëren. Rutger Castricum confronteert zijn gasten dan ook met scherpe vragen, voelt de verantwoordelijke politici aan de tand over het beleid en ook persoonlijke zaken komen aan bod.
Dit seizoen gaat hij onder meer langs bij voormalig staatssecretaris van Landbouw Henk Bleker, minister voor Klimaat en Energie Rob Jetten, minister voor Stikstof en Natuur Christianne van der Wal, radio- en televisiepresentator Harm Edens en cabaretier Freek de Jonge.
Benieuwd? De Klimaatkar is vanaf maandag 31 oktober dagelijks te zien om 22:10 uur op NPO2, direct na Nieuwsuur.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde