TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dit seizoen zal er met name aandacht zijn voor het heetste hangijzer van het afgelopen jaar: de stikstof- en energiecrisis.
Lees ook: Harm Edens presenteert amusementsshow Het Grote Groene Idee
In het programma De Klimaatkar, dat voortborduurt op De Hofkar, ontvangt hij elke aflevering weer een andere gast met wie hij de klimaatcrisis bespreekt. De vraag of er wel of niet iets aan de hand is met het klimaat, is natuurlijk allang niet meer aan de orde. Maar over oplossingen valt er nog genoeg te discussiëren. Rutger Castricum confronteert zijn gasten dan ook met scherpe vragen, voelt de verantwoordelijke politici aan de tand over het beleid en ook persoonlijke zaken komen aan bod.
Dit seizoen gaat hij onder meer langs bij voormalig staatssecretaris van Landbouw Henk Bleker, minister voor Klimaat en Energie Rob Jetten, minister voor Stikstof en Natuur Christianne van der Wal, radio- en televisiepresentator Harm Edens en cabaretier Freek de Jonge.
Benieuwd? De Klimaatkar is vanaf maandag 31 oktober dagelijks te zien om 22:10 uur op NPO2, direct na Nieuwsuur.
Kijkers balen van de nieuwe uitzendtijd van B&B Vol Liefde
08:06De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-Paul verovert de harten van kijkers
06:47Vanavond op TV: Het gevoel van de Vierdaagse, B&B vol liefde, The Hangover Part II
06:00Zo kijk je live naar de Nijmeegse Vierdaagse 2026
21:28B&B Vol Liefde-kijkers gaan los om de magnetronmaaltijd van Caroline