TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dit seizoen zal er met name aandacht zijn voor het heetste hangijzer van het afgelopen jaar: de stikstof- en energiecrisis.
Lees ook: Harm Edens presenteert amusementsshow Het Grote Groene Idee
In het programma De Klimaatkar, dat voortborduurt op De Hofkar, ontvangt hij elke aflevering weer een andere gast met wie hij de klimaatcrisis bespreekt. De vraag of er wel of niet iets aan de hand is met het klimaat, is natuurlijk allang niet meer aan de orde. Maar over oplossingen valt er nog genoeg te discussiëren. Rutger Castricum confronteert zijn gasten dan ook met scherpe vragen, voelt de verantwoordelijke politici aan de tand over het beleid en ook persoonlijke zaken komen aan bod.
Dit seizoen gaat hij onder meer langs bij voormalig staatssecretaris van Landbouw Henk Bleker, minister voor Klimaat en Energie Rob Jetten, minister voor Stikstof en Natuur Christianne van der Wal, radio- en televisiepresentator Harm Edens en cabaretier Freek de Jonge.
Benieuwd? De Klimaatkar is vanaf maandag 31 oktober dagelijks te zien om 22:10 uur op NPO2, direct na Nieuwsuur.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij