TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Peter Gillis heeft al heel wat ellende aan zijn broek hangen. Hij huisvestte illegale arbeiders op zijn vakantieparken, de hygiëne op zijn parken laat flink te wensen over, hij wordt verdacht van witwassen en werd opgepakt voor de mishandeling van zijn vriendin Nicol. Dit alles is geen reden voor SBS 6 om de samenwerking te verbreken.
Het nieuwe seizoen van Massa is Kassa gaat zoals gepland op 6 september gewoon van start. Bij Shownieuws zei Marco Louwerens dat hij met Peter en Nico gesproken heeft en dat hij hen een simpele vraag stelde: "Ik zei: ‘Ik wil exact uit jullie mond de waarheid weten van wat er nou precies gebeurd is.’ Nou, dat verhaal hebben ze me verteld, vrij uitgebreid. Daar kan ik niks over zeggen, want het is vertrouwelijk en zij moet nog met de politie praten en haar verhaal doen.” Blijkbaar was het antwoord van het realityduo bevredigend genoeg.
Mocht de rechter Peter Gillis alsnog veroordelen voor mishandeling, dan zal Louwerens de kwestie nog eens bekijken: "Dat zien we dan wel weer".
Renze Klamer vertrekt per direct als presentator bij RTL Tonight
15:17Nasrdin Dchar onthult nieuwe details over Videoland-crimeserie Narcostad
13:17Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Het Kinderziekenhuis
12:08Acteur Paul van Gorcum, de baron uit Bassie & Adriaan, op 91-jarige leeftijd overleden
11:55Vanaf deze datum is Watch Your Back met Soy Kroon te zien op NPO Start