TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Peter Gillis heeft al heel wat ellende aan zijn broek hangen. Hij huisvestte illegale arbeiders op zijn vakantieparken, de hygiëne op zijn parken laat flink te wensen over, hij wordt verdacht van witwassen en werd opgepakt voor de mishandeling van zijn vriendin Nicol. Dit alles is geen reden voor SBS 6 om de samenwerking te verbreken.
Het nieuwe seizoen van Massa is Kassa gaat zoals gepland op 6 september gewoon van start. Bij Shownieuws zei Marco Louwerens dat hij met Peter en Nico gesproken heeft en dat hij hen een simpele vraag stelde: "Ik zei: ‘Ik wil exact uit jullie mond de waarheid weten van wat er nou precies gebeurd is.’ Nou, dat verhaal hebben ze me verteld, vrij uitgebreid. Daar kan ik niks over zeggen, want het is vertrouwelijk en zij moet nog met de politie praten en haar verhaal doen.” Blijkbaar was het antwoord van het realityduo bevredigend genoeg.
Mocht de rechter Peter Gillis alsnog veroordelen voor mishandeling, dan zal Louwerens de kwestie nog eens bekijken: "Dat zien we dan wel weer".
Partnerbijdrage
Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan
23:59Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox
11:09Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie