TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Sjoerd van Ramshorst neemt het stokje van Herman van der Zandt over en is de nieuwe presentator van Met het Mes op Tafel. Hij is vanaf 12 februari te zien in de Omroep MAX-quiz.
De nieuwe presentator werd na afloop van de oudejaarsspecial geïntroduceerd. We kennen Sjoerd vooral als sportpresentator voor de NOS.
"Zo, dat was de laatste", zegt Herman achter de schermen tegen zijn opvolger. "Heb je er zin in? Wanneer begin je?", vraagt hij. "Ik heb er heel veel zin in", antwoordt Sjoerd vervolgens. Herman vertrekt vervolgens en Sjoerd loopt de opnameruimte in.
Het einde van dit programma in 2023 betekent officieel een nieuw begin voor Herman, want vanaf 1 januari start hij bij de KRO-NCRV, onder meer als presenator van De Slimste Mens. "Volgend jaar zijn we terug. Ik ben er dan wel niet bij, maar goed, het is wel een hartstikke mooi nieuw jaar", zei hij in de laatste aflevering.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag