TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Sjoerd van Ramshorst neemt het stokje van Herman van der Zandt over en is de nieuwe presentator van Met het Mes op Tafel. Hij is vanaf 12 februari te zien in de Omroep MAX-quiz.
De nieuwe presentator werd na afloop van de oudejaarsspecial geïntroduceerd. We kennen Sjoerd vooral als sportpresentator voor de NOS.
"Zo, dat was de laatste", zegt Herman achter de schermen tegen zijn opvolger. "Heb je er zin in? Wanneer begin je?", vraagt hij. "Ik heb er heel veel zin in", antwoordt Sjoerd vervolgens. Herman vertrekt vervolgens en Sjoerd loopt de opnameruimte in.
Het einde van dit programma in 2023 betekent officieel een nieuw begin voor Herman, want vanaf 1 januari start hij bij de KRO-NCRV, onder meer als presenator van De Slimste Mens. "Volgend jaar zijn we terug. Ik ben er dan wel niet bij, maar goed, het is wel een hartstikke mooi nieuw jaar", zei hij in de laatste aflevering.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Off the record, Premiejagers, The Pope's Exorcist
06:00Boxing Stars 2026 kijken: zo volg je de wedstrijden live
22:24Deze kandidaten zien we terug in de finaleweek van De Slimste Mens najaar 2026
16:01Nieuws van de Dag komt met extraatje voor kijkers na reguliere uitzending
15:10Van schaatsen tot kerstfilms: deze tv-programma's brengen je alvast in de winterstemming