TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De kandidaat kreeg een speciale monitor voor zijn neus zodat hij de quizvragen met zijn gezonde rechteroog kon lezen.
Zoals meestal ziet Van Looy ook hier de humor wel van in. In november tijdens de opnames zag hij ineens vliegjes voor zijn ogen. Het netvlies van de bekende Vlaming was gescheurd en had losgelaten. Hij moest onmiddellijk geopereerd worden. "Kan dat niet een weekje later", vroeg hij aan de dokter. "Alleen als u uw zicht wil kwijtraken", antwoordde hij. Om zeven uur 's ochtends lag hij onder lokale verdoving op de operatietafel en een paar uur later zat hij in Hilversum weer in de studio.
Het kwaad gebeurde waarschijnlijk al een week voor de opnames toen Van Looy in Dubai op vakantie was. "Daar heb je van die kunstmatig aangelegde stranden. Normaal is er amper een golfje te zien, maar die dag was er een woeste zee. Mijn broer waarschuwde nog dat ik er niet in moest gaan, maar dat moet ge nóóit tegen mij zeggen. Uiteraard sloeg er een golf in mijn oog." En vanaf toen waren de 'vliegjes en vlekjes' er.
Van Looy neemt het vanavond in De Slimste Mens op tegen Maya van As (cabaretduo Vlamousse) en Annefleur Schipper (vaste tafelgast bij Khalid & Sophie).
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen zondag 15 februari
23:04Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette