TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat doet hij uit de doeken in Het Parool. "De verbouwing was eerst staatsgeheim. Na jaren lobbyen kregen we toestemming hem te volgen", zo zegt hij in een vraaggesprek met de krant. Voor de lezer managet hij direct ook de verwachtingen rond het tempo van de verbouwing. "Ze denken dat eind 2028 de eerste delen af zijn, maar ik kan je vast verklappen: het gaat nog langer duren."
Chabot had al lange tijd interesse in het iconische Binnenhof en kwam zelf op de proppen met het format van Ondertussen aan de Hofvijver. "Ik heb het programma zelf bedacht nadat ik een boek had gelezen over de historie van het Binnenhof. Achter bijna elke steen schuilt een anekdote. Voor mij als politicoloog smullen. Het pand is al zo’n acht eeuwen oud."
De hele renovatie van het Binnenhof loopt fiks in de papieren. Bij de start van het project in 2019 rekende het kabinet op een rekening van 475 miljoen. Inmiddels staat de teller op 850 miljoen. Minister Hugo de Jonge somde de tegenvallers op: de staat van de gebouwen op het Binnenhof is slechter dan gedacht en de materiaalkosten zijn gestegen, net als arbeidsloon. Daarnaast zorgen ook de veiligheids- en duurzaamheidseisen voor een flinke prijskaart.
Vanavond op TV: Die ochtend in Ede, Daten in het dorp op Texel, Thor: Love and Thunder
21:49Kijkers wederom teleurgesteld in Weet Ik Veel: 'Ook dit jaar werkt de app niet'
21:21Gooische Vrouwen-acteur Marcel Musters openhartig over geldstress en gezondheidsproblemen
15:42Erik Dijkstra presenteert het nieuwe programma Goed Verhaal
15:09Het is einde verhaal voor Robert en Roxy in De Bondgenoten