Actueel
Spoorloos blijft gewoon bestaan
Irma Tomas
  ·  
Na de uitzending van Oplichters Aangepakt van Kees van der Spek kwam er uit verschillende hoeken de vraag of Spoorloos nog wel kon blijven bestaan. Van der Spek onthulde dat in ieder geval twee gevallen adoptiekinderen aan de verkeerde familie is gekoppeld. En dat zou nog maar het topje van de ijsberg zijn.
_______________________________________________________________________________
Elke dag de beste tv, film en serie-tips direct in je mailbox? Meld je aan voor onze nieuwsbrief:
_______________________________________________________________________________
Zestien zaken
Een Colombiaanse regelaar, van wie het programma in het verleden veelvuldig gebruikt maakte, zou er maar een beetje naar de pet mee hebben gegooid. Hij werkte mee aan zestien herenigingen. Naar de andere veertien herenigingen wordt onderzoek gedaan.
DNA-onderzoek
Het nieuwe seizoen van Spoorloos ging eind september van start en de KRO-NCRV gaat daar mee door. De omroep meldde al dat er tegenwoordig standaard gebruik wordt gemaakt van DNA-onderzoek zodat er geen fouten kunnen ontstaan. Het programma zal ook de lokale helpers beter screenen.
Presentator van het eerste uur, Derk Bolt, wilde desgevraagd geen commentaar geven over de rel.
Wat je verder niet mag missen
Alle tipsLaatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 11:12Tweede seizoen docusoap Mitchel aan de Maas nog niet in de pijpleiding
10:02Gisteren in Het Sinterklaasjournaal: Vervangers voor Sinterklaas staan in de rij
09:55Cast Het Huis Anubis zet Het Sportpaleis op z'n kop
09:42De TV van gisteren: The Masked Singer wint weer de vrijdagavond maar kijkers lijken ontevreden
06:47Vanavond op TV: The connection, Ranking the talent, Shrek the Third
De nieuwste reviews
Meer reviews 14 novCANAL+ komt terug naar Nederland met een nieuw streamingplatform
8 novPodcast #45: Ferry de Serie, All the Light We Cannot See, Sly (Netflix) & Fingernails (Apple TV+)
8 novDe TV van gisteren: Kijkers vol bewondering voor politie in goedbekeken Bureau Rotterdam