TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Sam Hagens en Welmoed Sijtsma moeten hun zomervakantie voorlopig even uitstellen, want hun talkshow Goedenavond Nederland wordt met een aantal weken verlengd.
Dat heeft de omroep WNL besloten.
Eigenlijk was het de bedoeling dat Goedenavond Nederland negen weken te zien zou zijn, maar WNL heeft nu besloten om daar nog vijf weken aan vast te plakken. Dat besluit is genomen nadat de directie van NPO 1 deze vraag had neergelegd bij de omroep.
De afgelopen jaren was er tijdens de zomermaanden geen talkshow te zien bij de publieke omroep en dat leverde veel kritiek op. Mochten er belangrijke gebeurtenissen gebeuren in die periode, dan kunnen Welmoed en Sam daar meteen op inspringen. De laatste aflevering van Goedenavond Nederland is dan op 28 augustus te zien.
Vanaf 1 september nemen Jeroen Pauw en Tim de Wit het stokje over met hun talkshow Pauw & De Wit, dat eerst Bar Laat heette.
Goedenavond Nederland is elke avond rond 22:00 uur te zien op NPO1.
Video: deze B&B Vol Liefde-deelneemster gaat trouwen
13:37Echte Jongens op Safari vrolijkt de zomer op: nieuwe realityshow begint volgende maand
13:03Tooske in Shownieuws: 'Dat matcha-drankje van Alexia is niet te hachelen'
11:37Video: Raymond Mens verschijnt in een rode zwembroek in De Oranjezomer
11:12De Augurkenkoning verhuist naar RTL4