TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat heeft AVROTROS bevestigd na berichtgeving van het AD.
Volgens de omroep móét de show vanuit Amsterdam komen en niet vanuit Hilversum omdat 'deze locatie te midden van een rijk cultureel aanbod goed aansluit bij cultuur, dat een belangrijke pijler van de talkshow vormt'. Als de show vanuit Hilversum gemaakt zou worden, zou het 'de sfeer en de doelstellingen van het programma' niet bevorderen.
BNNVARA vindt het een bizarre beslissing aangezien zij een studio en crew delen voor de talkshows Sophie & Jeroen en Op1 om kosten te besparen en efficiënter te werken. Dat betekent slecht nieuws voor de omroep want nu moet BNNVARA zelf de kosten van de crew bekostigen.
De omroep heeft hun bezwaren in een vroeg stadium al gedeeld met de NPO. Zij gaven op hun beurt groen licht aan AVROTROS voor de Amsterdamse locatie voor Jinek. AVROTROS wil meer programma's vanuit De Hallen gaan maken en spoort andere omroepen aan om ook van de locatie gebruik te maken.
De talkshow van Eva Jinek zal vanaf 2 september elke maandag tot en met donderdag om 19.00 uur te zien zijn op NPO 1.
Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan
12:23Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS