TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De jury was begin 2018 direct dolenthousiast toen ze tijdens de blind auditions de ruwe, energie stem van de toen 71-jarige Noble hoorden. Ze belandde uiteindelijk in het team van Angela Groothuizen en werd dat seizoen tweede, achter de in 2021 overleden Jimi Bellmartin.
Noble viel niet alleen op door haar karakteristiek stemgeluid. Ook haar uitgesproken persoonlijkheid zorgde ervoor dat ze na The voice in de picture bleef. Zo deed ze onder meer met haar dochter Minke mee aan zangwedstrijd All together now.
Noble kwakkelde al enkele jaren met haar gezondheid. In 2023 werd ze getroffen door een hartinfarct waarna ze na 63 jaar besloot te stoppen met roken. In een interview met het AD was vertelde ze: "Ik heb een buikziekte, COPD, reuma, een kunstheup. Ook nog een auto-immuunziekte, vergeet ik helemaal. Maar ik denk er nooit aan, alleen als ik m’n medicijnen neem.”
Op Instagram werd haar overlijden bekend gemaakt met een foto van Noble op het strand met haar geliefde hondje Suus en de tekst "doe iedereen de lieve groeten". Haar oud-coach Angela Groothuizen reageert: "Ooooooooooooh…. Die schat. Sterkte lieverd."
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modri? verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Deze oud-deelnemer van Utopia doet nu mee aan De Bondgenoten
15:09Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover