TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat liet de European Broadcasting Union (EBU) dinsdag weten in aanloop naar de loting voor de halve finales.
De slogan is bedacht om de unieke samenwerking tussen het Verenigd Koninkrijk en Oekraïne te symboliseren. Na de winst van Oekraïne vorig jaar, is Liverpool nu de gaststad. Daarnaast symboliseert het thema ook de kracht van het evenement om mensen over de hele wereld samen te brengen. Daarnaast wordt er met het thema teruggegaan naar de kern van het Songfestival. Het event werd namelijk opgezet om Europa closer te maken na de Tweede Wereldoorlog.
In het logo van dit jaar zien we een reeks harten in de kleuren blauw, roze en geel, wat verwijst naar de kleuren op de vlaggen van Oekraïne en het Verenigd Koninkrijk.
Dit bericht op Instagram bekijken
Dinsdagavond is de loting. Namens Nederland gaan Mia Nicolai en Dion Cooper naar Liverpool. Zij horen dan in welke van de twee halve finales ze worden ingedeeld.
Daan Alferink wordt nieuw jurylid in Het Blok
10:44De Bevers gaan door en kondigen het zevende seizoen aan
09:27Grey’s Anatomy-acteur Eric Dane overleden aan ALS
08:07De TV van gisteren: Kijkers genieten volop van laatste Olympische race Kjeld Nuis
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, The voice of Holland, Spider-Man: Homecoming