TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat liet de European Broadcasting Union (EBU) dinsdag weten in aanloop naar de loting voor de halve finales.
De slogan is bedacht om de unieke samenwerking tussen het Verenigd Koninkrijk en Oekraïne te symboliseren. Na de winst van Oekraïne vorig jaar, is Liverpool nu de gaststad. Daarnaast symboliseert het thema ook de kracht van het evenement om mensen over de hele wereld samen te brengen. Daarnaast wordt er met het thema teruggegaan naar de kern van het Songfestival. Het event werd namelijk opgezet om Europa closer te maken na de Tweede Wereldoorlog.
In het logo van dit jaar zien we een reeks harten in de kleuren blauw, roze en geel, wat verwijst naar de kleuren op de vlaggen van Oekraïne en het Verenigd Koninkrijk.
Dit bericht op Instagram bekijken
Dinsdagavond is de loting. Namens Nederland gaan Mia Nicolai en Dion Cooper naar Liverpool. Zij horen dan in welke van de twee halve finales ze worden ingedeeld.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'