TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Thomas van Luyn volgt radio dj Ruud de Wild op als verteller in The Passion. Thomas is geen trouwe kijker, maar toch besloot hij om mee te doen. "Omdat het een mooie, goedgemaakte en ontroerende productie is," vertelt hij tegen De Telegraaf.
Thomas is zelf niet gelovig, maar kijkt enorm uit naar de productie en het schrijven van de teksten. "Ook om te ontdekken wie ik echt ben, dat vind ik super ontroerend," zegt hij. "En natuurlijk de uitzending. Dat is live, spannend, maar daar ben ik wel goed in," aldus Thomas tegen De Telegraaf.
Het enige waar de acteur zich zorgen over maakt, is of de mensen erover zullen vallen dat hij niet gelovig is. "Verder hoort kritiek er gewoon bij in Nederland: het weer is altijd slecht, voetbal is altijd slecht en de presentatie van Zomergasten ook. Als je eerlijk zegt wat je vindt en voelt, heb je niks hoog te houden. En ach, anders blijf ik een weekje uit de buurt van sociale media."
Eerder werd al bekend dat onder anderen Sinan Eroglu (Jezus), Marlijn Weerdenburg (Maria) en Buddy Vedder (Judas) te zien zijn in het paasspektakel van de NPO.
The Passion is op donderdag 6 april te zien op NPO 1.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Cybermannetje Dave Maasland (VI) overladen met steunbetuigingen na droevig bericht
14:38Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'
12:35Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'