TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Thomas van Luyn volgt radio dj Ruud de Wild op als verteller in The Passion. Thomas is geen trouwe kijker, maar toch besloot hij om mee te doen. "Omdat het een mooie, goedgemaakte en ontroerende productie is," vertelt hij tegen De Telegraaf.
Thomas is zelf niet gelovig, maar kijkt enorm uit naar de productie en het schrijven van de teksten. "Ook om te ontdekken wie ik echt ben, dat vind ik super ontroerend," zegt hij. "En natuurlijk de uitzending. Dat is live, spannend, maar daar ben ik wel goed in," aldus Thomas tegen De Telegraaf.
Het enige waar de acteur zich zorgen over maakt, is of de mensen erover zullen vallen dat hij niet gelovig is. "Verder hoort kritiek er gewoon bij in Nederland: het weer is altijd slecht, voetbal is altijd slecht en de presentatie van Zomergasten ook. Als je eerlijk zegt wat je vindt en voelt, heb je niks hoog te houden. En ach, anders blijf ik een weekje uit de buurt van sociale media."
Eerder werd al bekend dat onder anderen Sinan Eroglu (Jezus), Marlijn Weerdenburg (Maria) en Buddy Vedder (Judas) te zien zijn in het paasspektakel van de NPO.
The Passion is op donderdag 6 april te zien op NPO 1.
De TV van gisteren: veel kritiek op finale Expeditie Robinson, bekijk de reacties
06:47Vanavond op TV: The assassin, MasterChef USA, London Has Fallen
21:38Dit is de winnaar van Expeditie Robinson 2025
10:50Kijkers genieten van Oos Kesbeke in tuktuk in India: 'We gaan de vangrail in'
09:44Winnaars The Tribute: Battle of the Bands: 'We hebben het systeem gebroken' (video)