TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In Nederland hebben 25.000 mensen met deze zenuwslopende ziekte te maken en dat aantal stijgt nog iedere dag. Het wordt dus hoog tijd om er meer aandacht aan te geven, zo moeten de makers van Tijd voor MAX hebben gedacht.
Zo vertelt in deze speciale thema-uitzending onder meer de 21-jarige Vera haar verhaal. Op 17-jarige leeftijd werd zij na een oogzenuwontsteking gediagnosticeerd met MS en inmiddels zijn de gevolgen nauwelijks te overzien. Haar zicht gaat langzaam achteruit, ze heeft blaasproblemen en is snel vermoeid. Elke maand krijgt ze via een infuus medicijnen toegediend om haar ziekte af te remmen. Gelukkig staat Vera positief in het leven en vult ze haar tijd met het bakken van taarten.
Ook is er een bekende gast: Ben Cramer komt langs met zijn dochter Shanna. Zij kreeg in 2018 na diverse klachten te horen dat ze aan MS lijdt. "Shanna had eerder al last van gekke klachten. Haar benen deden raar en ze had andere lichamelijke klachten", vertelde Ben Cramer eerder aan het MS fonds. "We konden het niet plaatsen. Toen de diagnose MS kwam, viel het kwartje."
Tijd voor MAX in het teken van MS is op maandag 30 mei om 17:10 uur te zien. De uitzending wordt gepresenteerd door Dionne Stax en Sybrand Niessen.
Dit is waarom er op 8 oktober geen aflevering van De Slimste Mens te zien is
13:10Koopt deze BN'er het huis van de Meilandjes in Italië?
12:20Nieuw programma voor Herman van der Zandt: Taalmeesters
10:43Slecht nieuws voor Tijd voor MAX-fans: Martine van Os stopt 'binnenkort'
10:28Dirk uit Married at First Sight 2024 duikt op in nieuw datingprogramma