TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In Nederland hebben 25.000 mensen met deze zenuwslopende ziekte te maken en dat aantal stijgt nog iedere dag. Het wordt dus hoog tijd om er meer aandacht aan te geven, zo moeten de makers van Tijd voor MAX hebben gedacht.
Zo vertelt in deze speciale thema-uitzending onder meer de 21-jarige Vera haar verhaal. Op 17-jarige leeftijd werd zij na een oogzenuwontsteking gediagnosticeerd met MS en inmiddels zijn de gevolgen nauwelijks te overzien. Haar zicht gaat langzaam achteruit, ze heeft blaasproblemen en is snel vermoeid. Elke maand krijgt ze via een infuus medicijnen toegediend om haar ziekte af te remmen. Gelukkig staat Vera positief in het leven en vult ze haar tijd met het bakken van taarten.
Ook is er een bekende gast: Ben Cramer komt langs met zijn dochter Shanna. Zij kreeg in 2018 na diverse klachten te horen dat ze aan MS lijdt. "Shanna had eerder al last van gekke klachten. Haar benen deden raar en ze had andere lichamelijke klachten", vertelde Ben Cramer eerder aan het MS fonds. "We konden het niet plaatsen. Toen de diagnose MS kwam, viel het kwartje."
Tijd voor MAX in het teken van MS is op maandag 30 mei om 17:10 uur te zien. De uitzending wordt gepresenteerd door Dionne Stax en Sybrand Niessen.
Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar