TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
"Eerlijk gezegd dacht ik na de bestorming van het Capitool en de ontkenning van de verkiezingsuitslag dat het klaar was met de christelijke steun voor Trump, maar ik heb me vergist", vertelt Van den Brink in een persbericht van omroep EO, dat God, Jesus, Trump! uitzendt.
In het vierde seizoen van het programma reist de presentator naar West Virginia, Utah en Texas. "Om het land beter te snappen, hebben we gekozen voor nieuwe plekken, omdat daar heel concreet een paar actuele kwesties spelen."
In 2020 kwam Van den Brink voor het eerst op televisie met God, Jesus, Trump! Deze vierde editie is extra interessant omdat men in de Verenigde Staten in 2024 weer naar de stembus gaat. De strijd gaat tussen Trump en de huidige Amerikaanse president Joe Biden.
God, Jesus Trump! is te zien op zondag 31 maart, 7 april en 14 april om 20.20 uur op NPO 2.
Kritiek op derde seizoen Woeste Grond: 'Onrealistisch en slecht in elkaar gezet'
11:01Wanneer is de finale van Maestro op televisie te zien?
10:18Terugkijken: Monique pakt Denise keihard aan in slotaflevering De Hanslers
10:09Videoland maakt docuserie over hiphopcollectief New Wave
09:17Dit programma vervangt Steenrijk, Straatarm op SBS6