TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Een woordvoerder van Omroep MAX laat aan ANP weten dat het een dag na de dood van de televisiemaker nog te vroeg is om daar uitspraken over te doen.
De afgelopen periode had Peekel niet stilgezeten en er staan dus nog opgenomen interviews op de band. Deze zullen deze maand nog te zien zijn. "In overleg met de familie is besloten deze uitzendingen door te laten gaan. Hierbij zullen we uiteraard op passende wijze aandacht besteden aan het plotselinge overlijden van Han Peekel."
Peekel presenteerde het programma sinds 2009 voor de Nederlandse televisie. In het concept van TV Monument staat steeds een andere bekende Nederlander of tv-programma centraal.
Wil je altijd op de hoogte zijn van het laatste entertainmentnieuws? Dan hebben wij de gouden tip voor je. Namelijk TVgids.nl op Google Discover!
Daisy blikt terug op haar deelname aan De Bondgenoten: 'Eén groot spektakel'
10:06Video: Hélène Hendriks had bijna het bed gedeeld met Remy Bonjasky
10:00De tv-aanraders van Hans Klok: 'Híer kan ik echt om lachen'
09:57De familie Verleg uit Een Huis Vol Emigreert verwelkomt zesde kindje: 'We zijn enorm aan het genieten'
09:50Kippenvel: Danny Vera en Bente zingen Rollercoaster bij De Vrienden van Amstel LIVE