TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Het tv-programma Aria komt dit jaar niet terug op de buis. Dat heeft Omroep MAX gisteren bevestigd aan mediakenner Tina Nijkamp.
In het programma Aria, dat gepresenteerd werd door Dionne Stax, werd gezocht naar de nieuwe operaster van Nederland. De eerste twee seizoenen waren succesvol, maar de kijkcijfers van het derde seizoen vielen behoorlijk tegen. Volgens Tina Nijkamp is dat dan ook de reden dat de show voorlopig van de buis verdwijnt, en dus niet vanwege de bezuinigingen bij de publieke omroep.
Omroep MAX heeft Tina’s vermoeden bevestigd. ''Dit klopt, heeft Omroep MAX mij zojuist bevestigd. De stekker is voorlopig uit Aria getrokken, komt dit jaar sowieso niet op tv. Niet zo gek, scoorde niet meer. Dat geld (kost zeker tussen de 130.000 tot 200.000 per aflevering) heeft Omroep MAX dan alvast bespaard'', schreef Nijkamp dinsdag op haar Instagram Stories.
Partnerbijdrage
Rob Geus maakt comeback op SBS6 met nieuw programma De Hygiënepolitie
11:40De Slimste Mens-duo maakt comeback met treinreis van Estland tot Spanje
11:29Talpa komt met een nieuwe dagelijkse dramaserie op Net5
11:25Het programma So You Think You Can Dance komt terug
10:38Komt er een tweede seizoen van Kees Flodder?
Een nieuwe generatie voegt zich bij ’s werelds beruchtste huurlingen in Expend4bles.
