TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Het tv-programma Aria komt dit jaar niet terug op de buis. Dat heeft Omroep MAX gisteren bevestigd aan mediakenner Tina Nijkamp.
In het programma Aria, dat gepresenteerd werd door Dionne Stax, werd gezocht naar de nieuwe operaster van Nederland. De eerste twee seizoenen waren succesvol, maar de kijkcijfers van het derde seizoen vielen behoorlijk tegen. Volgens Tina Nijkamp is dat dan ook de reden dat de show voorlopig van de buis verdwijnt, en dus niet vanwege de bezuinigingen bij de publieke omroep.
Omroep MAX heeft Tina’s vermoeden bevestigd. ''Dit klopt, heeft Omroep MAX mij zojuist bevestigd. De stekker is voorlopig uit Aria getrokken, komt dit jaar sowieso niet op tv. Niet zo gek, scoorde niet meer. Dat geld (kost zeker tussen de 130.000 tot 200.000 per aflevering) heeft Omroep MAX dan alvast bespaard'', schreef Nijkamp dinsdag op haar Instagram Stories.
Deze BN'ers maken sowieso hun opwachting in nieuw seizoen Moordfeest
13:30Dit staat de Bevers te wachten in het gloednieuwe seizoen van hun realityshow
13:13Oh jee: verlaat Floris alsnog vrijwillig De Bondgenoten?
12:53Beau van Erven Dorens komt ook in 2026 met winterspecial Casa di Beau
10:26Bevestigd: Dit is de startdatum van het derde seizoen Winter Vol Liefde