TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Het tv-programma Aria komt dit jaar niet terug op de buis. Dat heeft Omroep MAX gisteren bevestigd aan mediakenner Tina Nijkamp.
In het programma Aria, dat gepresenteerd werd door Dionne Stax, werd gezocht naar de nieuwe operaster van Nederland. De eerste twee seizoenen waren succesvol, maar de kijkcijfers van het derde seizoen vielen behoorlijk tegen. Volgens Tina Nijkamp is dat dan ook de reden dat de show voorlopig van de buis verdwijnt, en dus niet vanwege de bezuinigingen bij de publieke omroep.
Omroep MAX heeft Tina’s vermoeden bevestigd. ''Dit klopt, heeft Omroep MAX mij zojuist bevestigd. De stekker is voorlopig uit Aria getrokken, komt dit jaar sowieso niet op tv. Niet zo gek, scoorde niet meer. Dat geld (kost zeker tussen de 130.000 tot 200.000 per aflevering) heeft Omroep MAX dan alvast bespaard'', schreef Nijkamp dinsdag op haar Instagram Stories.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)
09:57Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)
09:20De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.