TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Koningin Elizabeth blies op 8 september, op 96-jarige leeftijd, haar laatste adem uit. Na een periode in Schotland en Londen, waar het publiek afscheid kon nemen, is het op 19 september eindelijk tijd voor de begrafenis waarbij ook het Nederlandse koninklijk huis royaal vertegenwoordigd is. Koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Beatrix zullen allen aanwezig zijn bij de plechtigheid.
De begrafenis start om 12:00 uur Nederlandse tijd, maar op NPO 1 begint de uitzending al om 11:00 uur met Jeroen Overbeek als presentator. De uitzending van het ochtendprogramma WNL-programma Goedemorgen Nederland wordt een uur verlengd tot 11:00 uur.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster