TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat laat Alberto Stegeman weten via Instagram.
Inmiddels heeft Stegeman al meer dan tweehonderd afleveringen van het onderzoeksprogramma gemaakt en daar komen dit seizoen dus weer gloednieuwe bij.
Het programma staat bekend om de spraakmakende tv die eruit voortkomt. Dan gaat het natuurlijk over de uitzendingen over de beveiliging op Schiphol en bij Defensie, waarin hij een nepbom op de kazerne in 't Harde kon achterlaten.
Maar ook over de aflevering waarvoor Stegeman genomineerd is voor de Televizier-Ring Impact. Op een zorgboerderij in het plaatsje Wedde in Groningen worden jarenlang gehandicapte bewoners mentaal en fysiek mishandeld. Alberto Stegeman deed met zijn team onderzoek en brengt de wreedheden van deze zorgverlener aan het licht. Uiteindelijk werd, door de bevindingen in Undercover in Nederland, de zorgboerderij gesloten.
Volgens Stegeman keert Undercover in Nederland zondag 15 oktober terug op de buis om 21.30 uur bij SBS6.
Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd