TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat meldt het ANP maandag na rondgang bij verschillende mediabedrijven.
De NPO denkt erover na en heeft nog niet besloten. Daarnaast melden RTL, Talpa en NTR dat ze later met een reactie zullen komen. BNNVARA neemt het besluit van KRO-NCRV in beraad en AVROTROS neemt ook het besluit in overweging. Omroep MAX heeft besloten om nog niet met het platform te willen stoppen.
VPRO vindt het een problematische kant van X die nu gezien wordt. Toch melden zij dat het ook een belangrijk deel van hun publieke taak is om al het publiek te bedienen. VPRO wil dus graag een ander geluid laten horen op X. "Daar zien wij een verbindende rol. We zien dat dit steeds moeizamer is op X en sluiten niet uit dat we anders omgaan met het platform in de toekomst."
Ook het AD twijfelt en kijkt al langer kritisch naar X. Zo zeggen zij dat het geen fijne plek meer is. En hoofdredacteur Chris Helt van journalistenvakblad Villamedia reageert: "We willen ook via X bereikbaar blijven voor de mensen die er nog wel op zitten. Het voelt als een verantwoordelijkheid om nog enige orde, fatsoen en feiten te kunnen waarborgen, ook op X. Maar het wordt wel steeds lastiger."
En wat vindt X zelf, vraag je je dan af. Die zijn niet beschikbaar voor commentaar aldus het ANP. Sinds de overname door Elon Musk zijn de woordvoerders wegbezuinigd. Vragen worden automatisch beantwoord met een poep-emoji.
Carrie op Vrijdag is terug: dit zijn haar eerste gasten
12:56Deze programma's vervangen B&B Vol Liefde 2025
11:48Vrijdag in URK!: Greetje wordt gek van alle schoenen van Bert
10:54Irritaties in Lang Leve de Liefde bij Wilbert: 'Je bent afstandelijk'
10:26Humberto Tan reageert op kritiek RTL Tonight: ‘We zijn erg teleurgesteld, maar er is geen crisis’