TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dus pak de tissues, een bak popcorn en een sapje er maar bij.
Deze film uit 2009 is een verfilming van het gelijknamige boek van Kluun. Stijn (Barry Atsma) worstelt om een goede echtgenoot en vader te zijn. Hij gaat regelmatig vreemd, ook wanneer zijn vrouw Carmen (Carice van Houten) ernstig ziek wordt. Samen gaan ze de strijd tegen kanker aan, maar Stijn blijft in de verleiding komen om Roos (Anna Drijver) op te zoeken. Het gaat steeds slechter met Carmen en bij deze scènes is het moeilijk om het droog te houden.
Mijn beste vriendin Anne Frank vertelt het waargebeurde verhaal achter de vriendschap tussen Anne Frank en Hannah Goslar. Hannah (Josephine Arendsen) en Anne (Aiko Beemsterboer) zijn hele goede vriendinnen in de tijd dat de Tweede Wereldoorlog uitbreekt. Ze verliezen elkaar uit het oog als de familie Frank moet onderduiken. Het is gebaseerd op boek Anne Frank, mijn beste vriendin van Alison Leslie Gold over de memoires van Hannah Goslar.
Let op: Deze film staat nu dus ook op Videoland.
Deze film vertelt het verhaal dat ook verschenen is in een boek in 1993. Het verhaal gaat over tweelingzusjes Lotte en Anna Bamberg. Ze groeien, na de dood van hun ouders, heel verschillend op. De wil om elkaar te vinden blijft, maar de Tweede Wereldoorlog en het verschil in sociale werelden staat het samenkomen in de weg.
Ook aan deze film ligt een boek ter grondslag. Lea Meijer (Carice van Houten) is getrouwd met een rijke makelaar (Waldemar Torenstra). Na de geboorte van haar eerste kind stort haar mooie wereld langzaam in elkaar. Ze krijgt een psychose en wordt opgenomen. In gesprekken ontdekt Lea dat ze de zelfmoord van vader Kees nog niet heeft verwerkt.
April, May, June is een film geregisseerd door Will Koopman (bekend van Oogappels). De drie halfzussen April (Linda de Mol), May (Elise Schaap) en June (Tjitske Reidinga) zien elkaar weinig, want ze hebben het druk met hun eigen leven. Moeder Mies (Olga Zuiderhoek) roept haar dochters bijeen om te vertellen dat ze niet meer lang te leven heeft en dat ze op haar verjaardag uit het leven wil stappen. Voor die tijd wil ze duidelijkheid over wie er voor hun autistische broer Jan (vader onbekend) gaat zorgen. Alle drie voelen ze zich niet geroepen en terwijl de tijd tikt, gaan ze zoeken naar de onbekende vader van Jan.
Liever een komedieserie? Die hebben we ook voor je op een rijtje gezet.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)