TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Welmoed Sijtsma maakt een opvallende carrièreswitch. De presentatrice van Goedemorgen Nederland stapt dit najaar over van omroep WNL naar RTL. Daar krijgt ze namelijk haar eigen late night-talkshow.
Met de nieuwe talkshow wordt Welmoed, naast Renze Klamer, een van de vaste gezichten van de late avond bij RTL. Volgens de zender wordt het een talkshow waarin de actualiteit van de dag centraal staat, maar waarin ook ruimte is voor verdieping en een ontspannen avondsfeer.
Welmoed kijkt enorm uit naar de overstap. "Dit voelt voor mij als een fantastische volgende stap. Ik heb een fijne, leerzame tijd gehad bij WNL en ben dankbaar voor de kansen die ik heb gekregen. Bij RTL kan ik mijn liefde voor journalistiek en live-televisie op een nieuw podium verder uitbouwen en daar heb ik heel erg veel zin in."
RTL omschrijft de nieuwe show als een programma dat "boven op het nieuws zit, met ruimte voor verdieping én voor een knipoog.”
Volgens Peter Lubbers, Directeur Content RTL en Videoland brengt Welmoed “precies wat we in de late avond zoeken: journalistieke scherpte en een sterke eigen signatuur.”
Lees ook: Geruchtenmolen draait op volle toeren: Wie vervangt Renze in zijn vakanties?
De nieuwe talkshow van Welmoed Sijtsma is vanaf begin 2027 te zien op RTL 4. Over de exacte uitzenddagen, het tijdstip en de verdere invulling van het programma maakt RTL op een later moment meer bekend.
De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers halen uit naar Anouk, Diederik en Dominique na besluit over Sayf: 'Hypocriet'
07:33Acteur Peter Faber (82) overleden
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Poirot, Mechanic: Resurrection
21:48Kijkers B&B Vol Liefde gruwelen van Fred en moedigen Yvonne aan
17:30Het leven en de carrière van Jerney Kaagman in beeld