TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Hij reageert zelf op het voorval op X dat 155.000 mensen zagen gebeuren.
Wierd schrijft dat hij uitgenodigd was om met vaste gast Gert-Jan Segers, voormalig partijleider van de ChristenUnie, te debatteren "over onze joods-christelijke cultuur en mee te praten over de huidige christenvervolgingen".
Hij beweert dat de journaliste "een onsamenhangende en leugenachtige tirade over en tegen mij" afstak. Ze bekritiseerde hem halverwege het programma over "de toon" in zijn podcast. Ook stelde ze dat hij "apocrieve verhalen" over Moerdijk zou verspreiden: verhalen die niet officieel bevestigd zijn en dus niet altijd waar hoeven te zijn.
Dit leverde een korte discussie op waarna Duk van tafel ging. Hij zei dat hij hier niet voor gekomen was en dat Ronit loog. Presentatrice Margje Fikse probeerde hem over te halen te blijven zitten, maar zonder resultaat. "Ik kwam als gast voor een goed gesprek, maar gasten behandel je in mijn wereld anders", zegt hij nog op X. "Dus hield ik het voor gezien." In het programma, na het opstappen van Wierd, zei Ronit nog: “Maar voor de duidelijkheid lieg ik niet. Ik citeer echt uit zijn podcast waarin hij het dus heeft over Moerdijk en dat het een schande is dat dat dorp verdwijnt.”
Praat Peter Hansler zijn mond voorbij over tweede seizoen van realityserie?
08:59Miljoenenjacht Terugkijken: Berteld wint 207.000 euro bij Linda de Mol
08:52Je kunt slapen in de caravan van All You Need Is Love en dit kost het
08:15De TV van gisteren: veel kritiek op Cruijff-docu en Miljoenenjacht vond men maar saai
09:35Kijkers genieten van klagende Gerard Joling op vakantie in Only Joling (video)