TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In de aflevering van vanavond zal meer bekend worden over haar verhaal.
De 39-jarige zangeres heeft lange tijd met een drugsprobleem geworsteld, maar zal nu het podium als brandschone zangeres bestijgen.
Rafaëlla won in 2006 de derde editie van Idols. Ze was de eerste vrouwelijke winnares van het programma, want het waren Jamai Loman en Boris Titulaer die haar voor gingen. In de finale nam ze het op tegen Floortje Smit.
In 2010 zagen we haar op het podium van The Voice of Holland en in 2012 deed ze een gooi naar deelname aan het Eurovisie Songfestival. Zij won de nationale finale toen niet en in haar plaats ging Joan Franka, ook wel bekend van de indianentooi, die we ook zien in dit seizoen van Better Than Ever. In 2013 won ze het programma De Beste Zangers van Nederland.
Better Than Ever is elke donderdag op televisie om 20.30 uur op RTL 4.
Dit zijn de winnaars van Het blok 2025: 'Spannend!'
22:42Emoties lopen op in finale De Verraders: 'Ik vertrouwde jullie echt'
22:22Suzan en Freek alsnog te zien in nieuw seizoen The Voice of Holland
20:13Angela de Jong stopt met haar televisiecolumns: 'Tijd voor iets anders'
16:03Alles wat je wil weten over Petra de Leeuw (60) uit B&B Vol Liefde 2025