TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De autoriteiten in Amsterdam startten in 2011 met het aanpakken van de zeshonderd crimineelste veelplegers uit de stad. Ajouad El Miloudi gaat in Ajouad en de Top 600 op zoek naar degenen die op deze beruchte lijst staan. Het gaat om delinquenten die zich in de afgelopen jaren relatief vaak schuldig hebben gemaakt aan vergrijpen met een hoge impact. Denk daarbij onder meer aan zware mishandeling, overvallen, straatroven en moord.
De groep bestaat met name uit jongeren tot 25 jaar oud. Hij wil weten wie ze zijn en wat hen beweegt om het pad van de misdaad op te gaan. El Miloudi bezoekt onder meer opvanglocaties om met deze jonge criminelen te spreken. Ook buigt hij zich over de vraag hoe deze groep het best op het rechte pad geholpen kan worden.
Wie is er nu beter in het ontmaskeren van de Mol dan een oud-Mol? Helemaal niemand natuurlijk! Thomas Cammaert blikt daarom voor ons elke week terug op de aflevering van Wie Is de Mol? om alle hints, aanwijzingen en theorieën te analyseren.
Acteur en presentator Joost Prinsen (83) overleden
08:08De TV van gisteren: Heel Holland Bakt grote winnaar op bomvolle tv-avond
06:47Vanavond op TV: Kamp Van Koningsbrugge, Chateau Meiland: La dolce vita, The Northman
10:57Video: Jean-Paul uit B&B Vol Liefde brengt muziek uit
10:49Video: Zijn grappen van Even Tot Hier over Marco Borsato wel gepast?