TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Regisseur Lynn Deen vraagt zich af waarom mannen volledig vertrouwen op de anticonceptie van hun bedpartners. Dit gedrag legt niet alleen de verantwoordelijkheid bij de vrouw, maar plaatst de mannen volgens haar ook in een afhankelijkheidspositie. Al zijn er tegelijkertijd (nog) weinig opties voor de man om het heft in eigen handen te nemen: ze kunnen een condoom gebruiken of zich laten steriliseren.
Deen volgt in de korte documentaire Baas in eigen zak een aantal jonge mannen die de confrontatie aangaan met de gevolgen van hun beslissingen. Zo is een man onverwacht vader geworden; hij vertrouwde erop dat zijn vriendin de morning-afterpil ging halen, maar die deed dat niet. Een andere man kiest voor sterilisatie en laat zien wat dat traject inhoudt.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Jan Joost van Gangelen weer langzaam aan het werk na burn-out
09:48Urk!-zussen Gerda en Mathilde geven update over maagverkleining
08:38De TV van gisteren: Miljoenen sportfanaten aan de buis gekluisterd tijdens spannende schaats en shorttrackraces
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, The voice of Holland, The Wolf of Wall Street
06:00Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari