TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mull, een rotsachtige eiland voor de Schotse westkust, is in 3 op Reis de volgende bestemming van Raïsha Zeegelaar bij haar tocht door Schotland. De natuur is er indrukwekkend, zowel op als om het eiland.
De presentatrice verkent Mull met een geoloog, die haar alles vertelt over de rotsformaties. Ook gaat ze de zee in om samen met een bioloog door dichte zeewierbossen te snorkelen.
Als ze dat in de buurt van Tobermory doet, zou dat een lucratieve duik kunnen worden. Ergens in het water bij deze grootste plaats van het eiland zou namelijk het wrak van een Spaans galjoen liggen. Het schip was in 1588 op de vlucht voor de Britse vloot toen het ontplofte door een brand in de kruitkamer. Aan boord was een enorme goudschat, die nooit is teruggevonden.
Deze aflevering van 3 op Reis zie je op zondag 16 november 2025 om 19:45 uur op NPO 3.
Partnerbijdrage
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer