TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Herman van der Zandt gaf uitleg over de ietwat achterhaalde aanmeldprocedure.
Zo'n beetje elk tv-programma zoekt tegenwoordig kandidaten per mail of via een digitaal aanmeldformulier, maar Met het mes op tafel doet het anders. Wie mee wil doen, moet eerst online een voorselectie doorstaan en mag daarna een aanmelddocument downloaden dat handmatig moet worden ingevuld.
In de uitzending van dinsdag 6 oktober mopperde één van de kandidaten over deze gang van zaken. Printen, invullen en per post versturen is een hoop gedoe. Herman van der Zandt verklaarde de redenen voor deze werkwijze. Het is een goede check voor het handschrift, de antwoorden in de quiz moeten immers uitgeschreven worden en goed leesbaar zijn. Ten tweede is de procedure een mooie manier om écht gemotiveerde kandidaten te krijgen die er wat voor over hebben om mee te doen.
Overigens heeft de kennis- en blufquiz aan belangstelling geen gebrek. Ieder seizoen krijgt de redactie honderden aanmeldingen, maar er is per serie slechts plek voor 45 spelers aan de pokertafel van Van Der Zandt. Alle aanmeldingen worden wel bewaard, dus wie schrijft, die blijft.
Vanavond op TV: Beste zangers, Een huis vol, Year One
17:10Vooravond Net5 ongekend kijkcijferdrama: 'Buzz en True crime today trekken officieel nul kijkers'
15:39Jan Roos en Dennis Schouten voor rechter om uitspraken over vrouwen in Roddelpraat
15:02Utopia-sterren Cemal en Romy leggen breuk na maand al bij: 'Ons gezin gered'
14:08Sjoerd van Ramshorst (40) en vrouw Jasmijn verwachten tweede kindje: ‘Er komt een meisje aan’