TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De RTL-medewerker doet zijn mening hierover uit de doeken in de BLVD Podcast. "Ik vind het echt absurd dat al die mensen bij SBS dat hebben afgeslagen. Dan denk ik echt: jullie hebben toch wel ambitie?", zegt Luuk onder meer.
Columnist Angela de Jong vertelde onlangs dat zij had gehoord van Britt Dekker dat vrij weinig presentatoren te porren zijn om de presentatie op zich te nemen. "Voor de presentatie is Noa Vahle benaderd, maar die heeft bedankt", zo zei ze. "Toen is Britt benaderd en Britt wilde zelf weer niet", voegde ze toe in de AD Media Podcast.
Luuk begrijpt er geen bal van waarom de zoektocht naar een presentator zo moeizaam ging. "Ik kan me voorstellen dat als die mensen van SBS bij een presentator komen en die leggen dat format uit en je denkt: 'potverdorie, ik heb nu helemaal niks'. Dit is primetime. Een groots opgezet programma. Dan ga je daar toch voor?"
Overigens is er inmiddels een presentator. Deze luistert naar de naam Jamie Trenité.
Partnerbijdrage
Frans en Mariska Bauer blikken vooruit op nieuw leven als opa en oma
09:58De TV van gisteren: Masked Singer blijft kijkcijfercadeautje op karig bekeken kerstdag
22:04Dit zijn de afvallers van de zevende aflevering The masked singer
21:42Kijkers vernietigend over André Hazes in concert: 'Klinkt als een zingende kikker'
13:15Jandino Asporaat ontmoet kunstenaars in Sterren op het Doek: 'Liever geen kale man' (video)