TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De uitvaart van Timp heeft op 2 oktober plaatsgevonden, zo laat de familie weten.
Met haar lange carrière en verschijning in vele televisie-series, groeide Coby Timp uit tot een vertrouwd gezicht voor Nederlandse televisiekijkers. Sinds 1974 was ze actief als actrice, en ze speelde onder andere in Spetters (1980) en Goede Tijden, Slechte Tijden (1992-1995). Van 1996 tot 2001 speelde ze de hospita van Henk van den Berg in Toen Was Geluk Heel Gewoon, en later, in de Toen Was Geluk Heel Gewoon-film (2014), speelde ze de schoonmoeder van hoofdrolspeler Jaap Kooiman (Gerard Cox).
Een prominente rol had ze in de televisie-serie Het Zonnetje in Huis, waar ze speelde met iconen als Johnny Kraaijkamp sr., Johnny Kraaijkamp jr. en Martine Bijl. In 2017 en 2019 was Timp - inmiddels op hoge leeftijd - te zien in de televisiebewerking van Het Geheime Dagboek van Hendrik Groen. Als Grietje maakte ze deel uit van 'De Oud Maar Niet Dood-club', met o.a. Hendrik Groen (Kees Hulst) en Evert Duiker (André van Duin). De laatste maanden van haar leven bracht Timp door in zorggemeenschap Rosa Spier Huis in Laren, waar ze de afgelopen weken snel achteruit ging.
Over Mijn Lijk-Jegor deelt hoopvol gezondheidsnieuws met volgers
13:08Dit zijn de eerste beelden van de nieuwe realityshow De Drop
12:07Israel van Dorsten komt met Klinkt als een Sekte: 'Intensiteit en het leed dat mensen in gesloten groepen overkomt verbaasde mij het meest'
10:57Daan Alferink wordt nieuw jurylid in Het Blok
10:44De Bevers gaan door en kondigen het zevende seizoen aan