TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jennifer Hoffman is voor het eerst moeder geworden. De 39-jarige actrice beviel vrijdag van zoon Cooper.
Het is voor De Luizenmoeder-actrice en haar vriend Dorian Geis hun eerste kind. Hoffman en haar Amerikaanse vriend maakten de geboorte van Cooper wereldkundig via Instagram.
“Terwijl iedereen in de ban is van de sneeuw en het Nederlandse winterweer, zijn wij al vanaf 5 februari 00.22 uur volledig in de ban van onze zoon Cooper. We zijn zo vreselijk verliefd. Hij is de knapste baby die ik ooit heb gezien en hij ruikt het allerlekkerste van de hele wereld. Voor altijd", schrijft Hoffman.
Hoffman, die de kleine spruit nog buiten beeld hield, is thuis bevallen. “Met een geweldig team dat ik tot in de eeuwigheid dankbaar ben in de, soms dappere, keuzes die ze gemaakt hebben. Ze hebben mij gezien en naar onze zoon geluisterd. Meer had ik niet kunnen wensen”.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht
09:08De TV van gisteren: kijkers stomverbaasd over 'niet terechte' afvaller Het Perfecte Plaatje op Reis
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Het perfecte plaatje op reis, The Legend of Hercules