TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze twee uur durende special zijn zowel beelden te zien van haar intieme concert bij de Griffith Observatory in Los Angeles als het persoonlijke interview dat Adele had met interviewkoningin Oprah Winfrey. Daarin vertelt de zangeres onder meer over het leven na de scheiding, haar zoon Angelo, de liefde en haar enorme gewichtsverlies.
De Amerikanen kregen de special afgelopen zondag al voorgeschoteld en dat moment is niet geruisloos voorbijgegaan. Er schakelden namelijk zo'n 9,9 miljoen Amerikanen naartoe. En dat is zelfs voor Amerikaanse begrippen een enorm aantal. Ter vergelijking: naar de Oscars keken dit jaar zo'n 9,85 miljoen Amerikanen.
Dit nieuws komt - toevallig of niet - kort na de aankondiging van Paul de Leeuw. De Nederlandse presentator die er een goede band op na houdt met de zangeres, is met zijn busje afgereisd naar Londen voor een persoonlijk interview met Adele. De speciale aflevering van Busje Komt Zo is op 25 november om 21:30 uur te zien op NPO1.
Adele One Night Only is op 23 november om 20:25 uur te zien op NPO3.
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Mercedes dropt bom over andere man, Salar reageert: 'Toen ik nog in de loods zat…'
09:03De TV van gisteren: Kijkers zien vier medailles voor Nederland op EK Atletiek
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Dinner for Schmucks
09:29Hugo Kennis en Caroline Tensen worstelen met gewicht tijdens opnames Thuis aan tafel
09:25Bondgenoten-stelletje Diederik en Anouk bevestigen relatie: ‘Connectie te sterk om te negeren’