TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze twee uur durende special zijn zowel beelden te zien van haar intieme concert bij de Griffith Observatory in Los Angeles als het persoonlijke interview dat Adele had met interviewkoningin Oprah Winfrey. Daarin vertelt de zangeres onder meer over het leven na de scheiding, haar zoon Angelo, de liefde en haar enorme gewichtsverlies.
De Amerikanen kregen de special afgelopen zondag al voorgeschoteld en dat moment is niet geruisloos voorbijgegaan. Er schakelden namelijk zo'n 9,9 miljoen Amerikanen naartoe. En dat is zelfs voor Amerikaanse begrippen een enorm aantal. Ter vergelijking: naar de Oscars keken dit jaar zo'n 9,85 miljoen Amerikanen.
Dit nieuws komt - toevallig of niet - kort na de aankondiging van Paul de Leeuw. De Nederlandse presentator die er een goede band op na houdt met de zangeres, is met zijn busje afgereisd naar Londen voor een persoonlijk interview met Adele. De speciale aflevering van Busje Komt Zo is op 25 november om 21:30 uur te zien op NPO1.
Adele One Night Only is op 23 november om 20:25 uur te zien op NPO3.
De serie Swanenburg is nu ook te zien op Videoland
10:22Familie Gillis: Massa Is Kassa binnenkort terug en dit kan je allemaal verwachten
10:08Temptation Island Spanje loopt he-le-maal uit de hand en gast gooit tablet van een berg
08:12De TV van gisteren: De Verraders sluit de aflevering af met ‘zieke plottwist’
20:41Volgers hadden gelijk: Astrid Kersseboom is de verteller van The Passion