TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze twee uur durende special zijn zowel beelden te zien van haar intieme concert bij de Griffith Observatory in Los Angeles als het persoonlijke interview dat Adele had met interviewkoningin Oprah Winfrey. Daarin vertelt de zangeres onder meer over het leven na de scheiding, haar zoon Angelo, de liefde en haar enorme gewichtsverlies.
De Amerikanen kregen de special afgelopen zondag al voorgeschoteld en dat moment is niet geruisloos voorbijgegaan. Er schakelden namelijk zo'n 9,9 miljoen Amerikanen naartoe. En dat is zelfs voor Amerikaanse begrippen een enorm aantal. Ter vergelijking: naar de Oscars keken dit jaar zo'n 9,85 miljoen Amerikanen.
Dit nieuws komt - toevallig of niet - kort na de aankondiging van Paul de Leeuw. De Nederlandse presentator die er een goede band op na houdt met de zangeres, is met zijn busje afgereisd naar Londen voor een persoonlijk interview met Adele. De speciale aflevering van Busje Komt Zo is op 25 november om 21:30 uur te zien op NPO1.
Adele One Night Only is op 23 november om 20:25 uur te zien op NPO3.
De TV van gisteren: Koninklijk bezoek aan Dokkum trekt veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 4 t/m donderdag 7 mei 2026
21:32Video: 538 Koningsdag staat stil bij overlijden Jade Kops met eerbetoon en groot applaus
20:11Deze BN'ers gingen schuil achter de pakken in The Masked Singer Koningsdagspecial
07:36De TV van gisteren: laatste Rust en Vreugd ontroert kijkers, komt er een nieuw seizoen?