TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na dertien jaar Adieu God? is het nu ‘Adieu Tijs!’ Presentator Tijs van den Brink zegt zijn EO-werkzaamheden vaarwel om zich op een carrière als CDA-Tweede Kamerlid te storten. Maar eerst is er dit slotakkoord van het programma dat Van den Brink sinds april 2019 maakt. Het is een tweedelig afscheid, waarin Van den Brink zelf vragen krijgt over zijn relatie met het geloof en God.
Hij praat hierover met schrijfster Franca Treur en nog een voormalig EO-icoon: Andries Knevel. Dit kan een interessant spanningsveld opleveren tussen de twee interviewers.
Treur (auteur van de bestseller Dorsvloer vol confetti) heeft een gereformeerde achtergrond, maar deed uiteindelijk afstand van het geloof. Knevel is theoloog en gaat regelmatig voor als predikant in kerken.
Deze bijzondere aflevering van Adieu God? zie je op dinsdag 16 december 2025 om 21:00 uur op NPO 2.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Wat zuur! Joep Wennemars krijgt geen ruimte en botst op tegenstander (video)
19:11Zien: eerste beelden van de cast van The Passion 2026
16:38Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'