TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jurist Amira Smajic was tien jaar lang adviseur van beruchte Deense bendes. Op een zeker moment kreeg ze wroeging en bood ze een groep journalisten aan om informant te worden. Ze opende een nieuw kantoor, dat ze liet volhangen met verborgen camera’s. Maandenlang registreerde ze alle gesprekken die ze daar voerde.
De vierdelige documentaireserie Advocaat van de Onderwereld toont gesprekken over belastingfraude, omkoping en andere criminele zaken. Al snel blijkt dat de boven- en onderwereld in Denemarken sterk met elkaar zijn vervlochten.
In deze eerste aflevering opent Smajic haar nieuwe kantoor en laat ze haar cliënten weten dat ze weer actief is. Al snel meldt zich iemand die haar ondersteuning nodig heeft bij het illegaal lozen van giftig afval.
Advocaat van de Onderwereld is op dinsdag 6 januari 2026 om 22:40 uur te zien op NPO 2.
Goed nieuws voor Ik Vertrek-fans: programma zeer binnenkort terug met nieuwe afleveringen
12:43Onderweg naar Morgen-icoon Frits Jansma overleden: 'Iedereen is echt aangedaan'
12:24MAFS terugkijken: Kyle vindt zichzelf geen leuk persoon
11:50Flikken Gent weer vanaf de allereerste aflevering te zien op de Nederlandse televisie
11:27Video: Nyssa en Joshlyn krijgen hartverscheurend nieuws in De Bondgenoten