TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
'Ik ga het missen, maar voorlopig bak ik even niet', concludeert ze na haar exit.
Carla, geboren in Rome, was wekenlang een opvallende verschijning het populaire bakprogramma. In de vierde aflevering moest zij het programma verlaten omdat ze van alle bakkers het minst goed scoorde met het bereiden van Amerikaanse lekkernijen.
Over haar deelname zegt ze het volgende: ''Ik kijk met een dubbel gevoel terug op mijn Heel Holland Bakt-deelname. Mijn moeder heeft het laatste stukje niet meegekregen, omdat zij overleed. Ik heb veel geleerd over mezelf, maar ook van de medebakkers en Robèrt en Janny.''
Op de website van het bakprogramma vertelt ze ook welk recept ze graag nog een keer opnieuw zou maken. ''Wat ik graag over zou willen doen is mijn cheesecake. Die bak ik al jaren! Helaas mislukte de cheesecake in de tent.”
Dubbel gevoel
Niet veel oefenen
Het gaat niet goed met boer Geert uit Boer Zoekt Vrouw
11:23Simone Weimans bezoekt voormalige Nederlandse koloniën in nieuwe docuserie
10:54Kijkers van De Bondgenoten kritisch op nieuw onderdeel met AI-coach
09:04Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte presenteren nieuwe vrijdagavondshow
07:51De TV van gisteren: Ik Vertrek-kijkers onder de indruk van verbouwing van Bart en Loes