TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
'Ik ga het missen, maar voorlopig bak ik even niet', concludeert ze na haar exit.
Carla, geboren in Rome, was wekenlang een opvallende verschijning het populaire bakprogramma. In de vierde aflevering moest zij het programma verlaten omdat ze van alle bakkers het minst goed scoorde met het bereiden van Amerikaanse lekkernijen.
Over haar deelname zegt ze het volgende: ''Ik kijk met een dubbel gevoel terug op mijn Heel Holland Bakt-deelname. Mijn moeder heeft het laatste stukje niet meegekregen, omdat zij overleed. Ik heb veel geleerd over mezelf, maar ook van de medebakkers en Robèrt en Janny.''
Op de website van het bakprogramma vertelt ze ook welk recept ze graag nog een keer opnieuw zou maken. ''Wat ik graag over zou willen doen is mijn cheesecake. Die bak ik al jaren! Helaas mislukte de cheesecake in de tent.”
Dubbel gevoel
Niet veel oefenen
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen