TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
'Ik ga het missen, maar voorlopig bak ik even niet', concludeert ze na haar exit.
Carla, geboren in Rome, was wekenlang een opvallende verschijning het populaire bakprogramma. In de vierde aflevering moest zij het programma verlaten omdat ze van alle bakkers het minst goed scoorde met het bereiden van Amerikaanse lekkernijen.
Over haar deelname zegt ze het volgende: ''Ik kijk met een dubbel gevoel terug op mijn Heel Holland Bakt-deelname. Mijn moeder heeft het laatste stukje niet meegekregen, omdat zij overleed. Ik heb veel geleerd over mezelf, maar ook van de medebakkers en Robèrt en Janny.''
Op de website van het bakprogramma vertelt ze ook welk recept ze graag nog een keer opnieuw zou maken. ''Wat ik graag over zou willen doen is mijn cheesecake. Die bak ik al jaren! Helaas mislukte de cheesecake in de tent.”
Dubbel gevoel
Niet veel oefenen
De TV van gisteren: NPO 1 wint op zaterdagavond dankzij ijzersterke line-up
09:22Heel Holland bakt elke dag-winnaar Zeinab in verwachting: 'Kleine cupcake'
08:34Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026