TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Dat zou het spannender maken", zegt hij in de NU.nl-rubriek In de auto met over zijn medewerkers - waaronder sidekick Jan Versteegh - die hem 'wat meer uit zijn comfortzone mogen halen'.
"Als het op een gegeven moment te aardig wordt, denk ik: kom op, effe een prikkel, het moet wel leuk blijven. Het is niet conflict zoeken, maar wakker blijven", legt Albert uit. "Ik vind het zelf ook leuk, als ik verrast word. Ze laten me ook allemaal uitpraten. Ik hoop dat dat snel verandert. Ze moeten niet denken dat de heilige Jozef aan tafel zit, maar uitspreken als ze het ergens niet mee eens zijn."
Of toch maar weer in de rol kruipen van die echt valse Albert de 6 Inside-kijkcijfers een boost gaan geven? "Ik heb aan het begin tegen John (de Mol, red.) gezegd: 'Als jij iedere avond een valse, dwarse Albert wilt hebben: dat gaat niet gebeuren. Ik doe het niet op bestelling. Je krijg de Albert die 57 is, die er nu is. Niet de Albert die twintig jaar geleden bij Boulevard begon. Die is er niet meer'."
Kritiek op Sinterklaasjournaal: 'Dit is echt not done' en 'Ik word hier boos van'
10:28Johan Derksen pleit voor Davina Michelle op het Songfestival: 'Geschenk uit de hemel'
10:00Huub Stapel kon het verhaal van de Schokkers niet negeren: 'Als ik onrecht zie, spring ik erbovenop'
09:40Airen Mylene confronteert Frank Dane: is hij de Meeuw in The Masked Singer?
09:15Dit zijn de allereerste beelden van Oogappeltje voor de Dorst