TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
All you need is love helpt om van je lockdown een lovedown te maken. Tenminste; als je je opgeeft voor het programma van Robert ten Brink.
Voor hét feelgoodprogramma van Nederland, waar we stiekem allemaal toch behoorlijk behoefte aan hebben, zoekt RTL namelijk naar kandidaten. Robert ten Brink doet daarom met zijn kenmerkende stemgeluid een oproep op Facebook.
“Ben jij het single zijn he-le-maal zat in deze coronatijd? Wil het maar niet lukken op de datingapps én maak jij graag van de lockdown een lovedown? Geef je dan nu op. En wie weet regelen wij dan wel een leuke date of ontmoeting met jouw ideale match!”, zo zegt Robert in de oproep.
All you need is love was voor het laatst te zien op Kerstavond. Naar de special, die er door de coronacrisis behoorlijk anders uitzag dan andere jaren, keken iets meer dan twee miljoen mensen.
Partnerbijdrage
Danny Ghosen onderzoekt het asieldebat in nieuwe documentaire
14:35Renske blikt terug op veelbesproken deelname B&B Vol Liefde: 'Shit man, doe rustig meid!'
13:27Expeditie Robinson-kijkers genieten van Camiel Kesbeke: 'Power augurk!'
12:59André van Duin zorgt voor vrolijke noot in finale Het MAX Orkest
12:47Finale Het MAX Orkest: Francis van Broekhuizen imponeert met I Dreamed a Dream