TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met het AD onthult presentator Robert ten Brink de verregaande maatregelen die dit jaar genomen zijn.
Waar normaal gesproken de tribunes zijn afgeladen met publiek, is dit jaar slechts ruimte voor vijftig mensen. Dat geeft al een andere sfeer, maar Robert stelt kijkers gerust: "Het is een show vol aanpassingen, vol regels, vol afwegingen; maar het wordt wel leuk hoor, wees niet bang."
Verder is dit jaar geen sprake van verre reizen naar besneeuwde gebieden. Robert stapt niet in het vliegtuig om geliefden en families uit alle windstreken te herenigen. Alleen al daarom is er dit jaar geen traditionele stewardessendans op Schiphol.
Uiteraard worden tijdens de avondvullende show wel stelletjes bij elkaar gebracht, maar de liefdesshow stelt daar strenge eisen aan. Direct na de hereniging moet het stel verplicht twee weken in quarantaine op een hotelkamer. Voor sommigen is dat ongetwijfeld geen straf, voor anderen is het een ultieme relatietest. Zelf spreekt Dr. Love niet van een corona lockdown maar van een lovedown.
De All you need is love kerstspecial is op donderdag 24 december te zien om 20.30 uur op RTL 4.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten
20:19Dit zijn de afvallers van de zesde aflevering van The Masked Singer 2025
19:28Spannende dagen voor Alex uit Over Mijn Lijk: dinsdag duidelijkheid over operatie
16:39Nieuw seizoen Flikken Maastricht gaat op deze datum van start