TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In coronatijd moest All You Need Is Love het voor het eerst zonder studio doen. De makers waren eigenlijk van plan om de studio na de pandemie weer te herintroduceren, maar ging toch nog voor een studioloze editie. En dat beviel ze wel, vertelt Robert aan RTL Boulevard. "Nu we het resultaat zo hebben bekeken, vond ik dit ook wel heel erg bijzonder en leuk om te doen."
Een van de belangrijkste redenen om de studio achterwege te laten, is volgens de presentator geld. De kritiek van kijkers dat ze met het ontbreken van de studio een verbindend element missen, weegt daar voor de makers blijkbaar niet tegenop. "Ik denk dat we het de volgende keer weer zonder studio gaan doen", geeft Robert te kennen.
Robert bevestigt ook dat er voorlopig nog geen eind komt aan zijn presentatie van All You Need Is Love. Hij heeft onlangs opnieuw een contract ondertekend als Dr. Love.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Mi Dushi: Wat is dan liefde? met Wilfred Genee begint een week eerder dan gepland
12:19Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli