TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In The Headliner gaat het bij de optredens niet om wie de beste stem heeft, maar om het hele plaatje. De bands of zangers moeten het hele publiek plat zien te spelen. Voor de broodnodige tips nemen ze plaats in één van de twee coachteams, van duo’s Jacqueline Govaert & Kraantje Pappie en Nick Schilder & Typhoon, die het basisidee van The Headliner zelf bedachten bij De Vrienden van Amstel Live.
Tijdens de optredens krijgen deelnemers direct feedback van het aanwezige publiek via het podium. Dat stijgt bij genoeg stemmen, maar zakt als de aandacht van het publiek wegzakt. Een element dat voor nogal wat stress kan zorgen bij de artiesten.
Al die stress kan de moeite waard zijn wanneer je The Headliner wint. Dan wacht een prachtige prijs: optredens op verschillende festivals, een clubtour door heel Nederland en een plek bij De Vrienden van Amstel Live 2026.
Mensen die zich willen opgeven, kunnen dat nu doen. Zij moeten dan ook meteen melden in welk team ze willen plaatsnemen.
Het is nog even wachten voor we het resultaat kunnen zien, The Headliner komt pas in 2025 op televisie.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: kijkers gaan los over uitzwaaiwedstrijd van Oranje en Wilhelmus door SERA
06:47Vanavond op TV: Daten in het dorp op Texel, Daar gaan ze weer, Challengers
20:41Peter Pannekoek eerste gast in laatste seizoen VPRO Zomergasten
17:30Nieuw seizoen van Kamp van Koningsbrugge op komst
16:13Zijn Sylwia en Illya uit B&B Vol Liefde eigenlijk nog samen?