TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In The Headliner gaat het bij de optredens niet om wie de beste stem heeft, maar om het hele plaatje. De bands of zangers moeten het hele publiek plat zien te spelen. Voor de broodnodige tips nemen ze plaats in één van de twee coachteams, van duo’s Jacqueline Govaert & Kraantje Pappie en Nick Schilder & Typhoon, die het basisidee van The Headliner zelf bedachten bij De Vrienden van Amstel Live.
Tijdens de optredens krijgen deelnemers direct feedback van het aanwezige publiek via het podium. Dat stijgt bij genoeg stemmen, maar zakt als de aandacht van het publiek wegzakt. Een element dat voor nogal wat stress kan zorgen bij de artiesten.
Al die stress kan de moeite waard zijn wanneer je The Headliner wint. Dan wacht een prachtige prijs: optredens op verschillende festivals, een clubtour door heel Nederland en een plek bij De Vrienden van Amstel Live 2026.
Mensen die zich willen opgeven, kunnen dat nu doen. Zij moeten dan ook meteen melden in welk team ze willen plaatsnemen.
Het is nog even wachten voor we het resultaat kunnen zien, The Headliner komt pas in 2025 op televisie.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten