TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In The Headliner gaat het bij de optredens niet om wie de beste stem heeft, maar om het hele plaatje. De bands of zangers moeten het hele publiek plat zien te spelen. Voor de broodnodige tips nemen ze plaats in één van de twee coachteams, van duo’s Jacqueline Govaert & Kraantje Pappie en Nick Schilder & Typhoon, die het basisidee van The Headliner zelf bedachten bij De Vrienden van Amstel Live.
Tijdens de optredens krijgen deelnemers direct feedback van het aanwezige publiek via het podium. Dat stijgt bij genoeg stemmen, maar zakt als de aandacht van het publiek wegzakt. Een element dat voor nogal wat stress kan zorgen bij de artiesten.
Al die stress kan de moeite waard zijn wanneer je The Headliner wint. Dan wacht een prachtige prijs: optredens op verschillende festivals, een clubtour door heel Nederland en een plek bij De Vrienden van Amstel Live 2026.
Mensen die zich willen opgeven, kunnen dat nu doen. Zij moeten dan ook meteen melden in welk team ze willen plaatsnemen.
Het is nog even wachten voor we het resultaat kunnen zien, The Headliner komt pas in 2025 op televisie.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Shetland, Het perfecte plaatje op reis, King Arthur: Legend of the Sword