TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In The Headliner gaat het bij de optredens niet om wie de beste stem heeft, maar om het hele plaatje. De bands of zangers moeten het hele publiek plat zien te spelen. Voor de broodnodige tips nemen ze plaats in één van de twee coachteams, van duo’s Jacqueline Govaert & Kraantje Pappie en Nick Schilder & Typhoon, die het basisidee van The Headliner zelf bedachten bij De Vrienden van Amstel Live.
Tijdens de optredens krijgen deelnemers direct feedback van het aanwezige publiek via het podium. Dat stijgt bij genoeg stemmen, maar zakt als de aandacht van het publiek wegzakt. Een element dat voor nogal wat stress kan zorgen bij de artiesten.
Al die stress kan de moeite waard zijn wanneer je The Headliner wint. Dan wacht een prachtige prijs: optredens op verschillende festivals, een clubtour door heel Nederland en een plek bij De Vrienden van Amstel Live 2026.
Mensen die zich willen opgeven, kunnen dat nu doen. Zij moeten dan ook meteen melden in welk team ze willen plaatsnemen.
Het is nog even wachten voor we het resultaat kunnen zien, The Headliner komt pas in 2025 op televisie.
'Dit is het mooiste fragment van dit seizoen van B&B Vol Liefde'
11:01Met dit programma keert Huub Stapel als presentator terug op tv
10:10Zo laat moet je klaarzitten voor de reünie van B&B Vol Liefde op Videoland
10:00Paul de Leeuw verklapt welk tv-programma hij het liefst kijkt: 'Ik moet daar ontzettend om lachen'
10:00Fockeline Ouwerkerk dolblij dat het tweede seizoen van Zussen er is: 'Nog niet klaar met Nienke'