TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In The Headliner gaat het bij de optredens niet om wie de beste stem heeft, maar om het hele plaatje. De bands of zangers moeten het hele publiek plat zien te spelen. Voor de broodnodige tips nemen ze plaats in één van de twee coachteams, van duo’s Jacqueline Govaert & Kraantje Pappie en Nick Schilder & Typhoon, die het basisidee van The Headliner zelf bedachten bij De Vrienden van Amstel Live.
Tijdens de optredens krijgen deelnemers direct feedback van het aanwezige publiek via het podium. Dat stijgt bij genoeg stemmen, maar zakt als de aandacht van het publiek wegzakt. Een element dat voor nogal wat stress kan zorgen bij de artiesten.
Al die stress kan de moeite waard zijn wanneer je The Headliner wint. Dan wacht een prachtige prijs: optredens op verschillende festivals, een clubtour door heel Nederland en een plek bij De Vrienden van Amstel Live 2026.
Mensen die zich willen opgeven, kunnen dat nu doen. Zij moeten dan ook meteen melden in welk team ze willen plaatsnemen.
Het is nog even wachten voor we het resultaat kunnen zien, The Headliner komt pas in 2025 op televisie.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: The Masked Singer domineert kijkcijfers, concurrentie bij lange na niet in zicht
06:47Vanavond op TV: Code of silence, Star trek: Strange new worlds, The Secret Life of Walter Mitty
17:31Els uit B&B Vol Liefde kritisch over 'intenties' Winter Vol Liefde-kandidaten
16:30Bradley uit De Bondgenoten duikt op in Lang Leve de Liefde en zijn date maakt nu al de tongen los
16:13Uitzendschema van The Voice of Holland 2026: Alle rondes en data op een rij