TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
‘Son of a preacher man’ en ‘Somebody to love’. Lees deze songtitels en probeer maar eens om níét Dusty Springfield en Queen te horen. Daar gaan twee vrouwen in Als IK het Zing verandering in brengen.
GerdaLentenHavertong (voorheen bekend als Gerda Havertong, zij voegde Lenten toe om haar in 2021 overleden echtgenoot Roelof Lenten te eren) zingt de zwoele ballad van de Engelse zangeres. En Stefania Liberakakis ‘doet’ Freddie Mercury met het vocale huzarenstukje ‘Somebody to love’.
Dat Queen-nummer is al eens door een grootheid onder handen genomen. George Michael blies in 1992 iedereen omver met zijn versie tijdens het ‘Freddie Mercury tribute concert for AIDS awareness’. Naast de twee zangeressen brengen ook Stef Bos en Wouter Hamel hun lijfliederen.
Deze aflevering van Als IK het Zing is op donderdag 29 januari 2026 om 20:34 uur te zien op NPO 1.
Dit programma vervangt Flikken Maastricht op NPO1
13:35Goed nieuws voor Ik Vertrek-fans: programma zeer binnenkort terug met nieuwe afleveringen
12:43Onderweg naar Morgen-icoon Frits Jansma overleden: 'Iedereen is echt aangedaan'
12:24MAFS terugkijken: Kyle vindt zichzelf geen leuk persoon
11:50Flikken Gent weer vanaf de allereerste aflevering te zien op de Nederlandse televisie
Back to the Future geldt als een van de grootste klassiekers uit de jaren 80.
