TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Dan wordt het wel heel veel André op televisie. We gaan al varen door Nederland en in juli komt er een groot jubileumconcert in Rotterdam”, vertelt de presentator aan Story.
Van Duin kijkt wel uit naar het jubileumconcert. “Dan word ik door mijn collega’s toegezongen. Dat vind ik leuk. Omroep MAX zal dit concert gaan uitzenden. Daar heb ik heel veel zin in.”
Ook keert Animal Crackers weer terug, geeft Omroep MAX-baas Jan Slagter aan in gesprek met De Telegraaf. “Het programma waar André op een hilarische manier de stem inspreekt van dieren. Het is alleen moeilijk om aan fragmenten uit dierentuinen te komen. Sommige dierentuinen doen ineens heel moeilijk omdat dieren volgens hen niet belachelijk gemaakt mogen worden. Ik denk dat het uiteindelijk goedkomt. In de dierentuin in Emmen hebben we inmiddels mogen filmen.”
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Coen Swijnenberg scoort rol in Gooische Vrouwen en neemt zijn teckels mee naar de set
15:57Een ode aan Wim T. Schippers met ingelaste uitzending
15:55Video: Casper schrikt zich kapot als zus Valentijne terugkeert in De Bondgenoten
15:14Deze oud-deelnemer van Utopia doet nu mee aan De Bondgenoten
15:09Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'