TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was al even bekend dat Andy van der Meijde en Gordon samen aan een programma werken, maar nu is er ook meer duidelijkheid over wat kijkers kunnen verwachten. Het leek in eerste instantie te gaan om een online serie, maar het blijkt toch een tv-programma te worden.
In een interview met Radio 538 heeft Andy van der Meijde vandaag meer details onthuld over zijn nieuwe programma met Gordon.
''We gaan binnenkort beginnen met filmen. We zijn er nu uit ook. De zender is positief'', aldus Andy. De oud-voetballer onthult in het interview met Radio 538 dat het nieuwe programma op SBS6 wordt uitgezonden.
‘’Het wordt heel leuk. We gaan mensen uitnodigen die iets speciaals hebben of iets speciaals hebben meegemaakt. Het is niet alleen maar lachen, er is ook een serieuze kant. Het is een beetje afwisselend, dus dat is ook wel weer leuk. Ook de serieuze kant belichten. Het word natuurlijk lachen, gieren, brullen maar er zijn ook serieuze onderwerpen'', vertelt Andy.
‘’Het wordt een soort Life & Cooking, met mensen die gaan koken en aanschuiven en dan gaan praten.’’ Later vandaag maakte Radio 538 bekend dat het programma op zaterdagen wordt uitgezonden. Wanneer het programma op SBS6 te zien is, blijft nog even afwachten.
Bekijk hieronder het interview van Andy van der Meijde met Radio 538.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse