TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Arjen Lubach is maandag met prachtige kijkcijfers van start gegaan met zijn nieuwe programma LUBACH op RTL4 en de eerste reacties waren overwegend positief. Toch valt er natuurlijk altijd iets aan te merken op een programma en daar hebben we natuurlijk onder andere Angela de Jong voor, die zich onder andere afvraagt waaraan dat extra RTL-geld toch in is gaan zitten.
Arjen Lubach en zijn team wisten maandag bijna 1,3 miljoen kijkers aan zich te binden. Gisteren waren dat er met 924.000 een stuk minder, zo blijkt uit de kijkcijfers die Tina Nijkamp deelde.
In de AD Mediapodcast gaat het deze week uiteraard ook over de terugkeer van Lubach op tv én over zijn overstap naar RTL4, die hem naar verluidt flink wat geld heeft opgeleverd. De presentator heeft volgens Angela de Jong ook extra geld voor zijn programma gekregen maar de columniste ziet dat niet direct terug: 'Niet in het decor want dat is duidelijk gerecycled.'
Die kan hij in zijn zak steken. Maar Angela is nog niet klaar: 'Het zit ook niet in zijn kapper, want zijn baard was langer dus daar is het geld ook niet in gaan zitten.' En er zijn volgens haar ook minder kosten gaan zitten in filmpjes en zogenoemde 'bumpers' in de show: 'Die waren er ook niet meer.'
Waar is het geld wél heen gegaan dan? 'Het aankopen van de fragmenten van de NPO denk ik dan.'
LUBACH is iedere maandag tot en met donderdag om 22:00 uur te zien op RTL4. De AD Mediapodcast beluister je via de bekende podcastkanalen.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los