TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
AD-columniste Angela de Jong is allerminst te spreken over Ranking The Stars. Volgens de journaliste is het programma geen schim meer van wat het was toen Paul de Leeuw nog de presentator was.
RTL heeft inmiddels Eddy Zoey op het programma gezet, maar volgens Angela de Jong is dat geen succes. “Ik denk dat het valt of staat met een sterke persoonlijkheid en een goede presentator. Je moet er heel goed over nadenken als omroep dat het niet zo is van: we stappen in een geoliede machine”, zegt Angela in de AD Mediapodcast.
Volgens Angela redden Richard Groenendijk en Patty Brard het programma nog enigszins. "Richard Groenendijk en Patty Brard waren heel leuk en dat was wel een beetje de kurk waar het programma op dreef.”
Angela is zelf ook meerdere keren gevraagd om zitting te nemen op de hoge wand waar de BN’ers te kakken worden gezet. Geen haar op haar hoofd die daaraan denkt. “Ik moet wel echt mijn kinderen geen eten meer kunnen geven. Dat ik moet kiezen tussen beschimmeld brood en Ranking The Stars. Op vernedering staat geen prijs, denk ik maar altijd. Ik ga me niet voor 750 euro per aflevering in de verkoop gooien.”
Familie Gillis: Massa Is Kassa binnenkort terug en dit kan je allemaal verwachten
10:08Temptation Island Spanje loopt he-le-maal uit de hand en gast gooit tablet van een berg
08:12De TV van gisteren: De Verraders sluit de aflevering af met ‘zieke plottwist’
20:41Volgers hadden gelijk: Astrid Kersseboom is de verteller van The Passion
19:47Daan Schuurmans als ambitieuze koopman en Malou Gorter als barones in Grand Hotel aan Zee