TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
AD-columniste Angela de Jong is allerminst te spreken over Ranking The Stars. Volgens de journaliste is het programma geen schim meer van wat het was toen Paul de Leeuw nog de presentator was.
RTL heeft inmiddels Eddy Zoey op het programma gezet, maar volgens Angela de Jong is dat geen succes. “Ik denk dat het valt of staat met een sterke persoonlijkheid en een goede presentator. Je moet er heel goed over nadenken als omroep dat het niet zo is van: we stappen in een geoliede machine”, zegt Angela in de AD Mediapodcast.
Volgens Angela redden Richard Groenendijk en Patty Brard het programma nog enigszins. "Richard Groenendijk en Patty Brard waren heel leuk en dat was wel een beetje de kurk waar het programma op dreef.”
Angela is zelf ook meerdere keren gevraagd om zitting te nemen op de hoge wand waar de BN’ers te kakken worden gezet. Geen haar op haar hoofd die daaraan denkt. “Ik moet wel echt mijn kinderen geen eten meer kunnen geven. Dat ik moet kiezen tussen beschimmeld brood en Ranking The Stars. Op vernedering staat geen prijs, denk ik maar altijd. Ik ga me niet voor 750 euro per aflevering in de verkoop gooien.”
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?