TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
AD-columniste Angela de Jong is allerminst te spreken over Ranking The Stars. Volgens de journaliste is het programma geen schim meer van wat het was toen Paul de Leeuw nog de presentator was.
RTL heeft inmiddels Eddy Zoey op het programma gezet, maar volgens Angela de Jong is dat geen succes. “Ik denk dat het valt of staat met een sterke persoonlijkheid en een goede presentator. Je moet er heel goed over nadenken als omroep dat het niet zo is van: we stappen in een geoliede machine”, zegt Angela in de AD Mediapodcast.
Volgens Angela redden Richard Groenendijk en Patty Brard het programma nog enigszins. "Richard Groenendijk en Patty Brard waren heel leuk en dat was wel een beetje de kurk waar het programma op dreef.”
Angela is zelf ook meerdere keren gevraagd om zitting te nemen op de hoge wand waar de BN’ers te kakken worden gezet. Geen haar op haar hoofd die daaraan denkt. “Ik moet wel echt mijn kinderen geen eten meer kunnen geven. Dat ik moet kiezen tussen beschimmeld brood en Ranking The Stars. Op vernedering staat geen prijs, denk ik maar altijd. Ik ga me niet voor 750 euro per aflevering in de verkoop gooien.”
Dit zijn de deelnemers van de nieuwe realityshow Survive Your Family
10:00Roos Reedijk over het nieuwe seizoen Kopen Zonder Kijken: 'Alle presentatoren bijten zich er helemaal in vast'
09:47Heel Holland Bakt keert terug met een speciaal seizoen en is elke werkdag te zien
09:31Beste Zangers krijgt in ieder geval nog drie seizoenen
09:15De TV van gisteren: 1,3 miljoen kijkers zwaaien de Olympische Winterspelen 2026 uit met de sluitingsceremonie