TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Iedereen die televisie kijkt, heeft Irene Moors vast wel eens voorbij zien komen in het blauwe pak waarin ze reclame maakt voor de Vriendenloterij. Angela kijkt bijzonder veel televisie en dus zag zij Irene al honderden keren voorbij komen. En genoeg is genoeg. Daarom smeekt Angela nu tv-makers om een klusje voor Irene te regelen.
'Is er iemand die alsjeblieft een baantje heeft voor Irene Moors? Een quizje in de daluren? Een gezellige gesponsorde middagshow à la Life & cooking, in het weekend of juist ergens doordeweeks? Alles, echt álles, is beter dan die verschrikkelijk irritante commercial van de Vriendenloterij waarin ze momenteel de hoofdrol speelt.'
Angela schrijft dat ze Irene en haar blauwe pak de eerste paar keer nog gezellig vond. Maar dat sentiment sloeg al snel om naar de andere kant. 'Inmiddels word ik ‘s nachts gillend wakker van datzelfde blauwe pak.'
Angela pleit in haar column voor een overgangsregeling voor afgedankte presentatoren zodat anderen niet hoeven meemaken wat Irene en bijvoorbeeld ook Henny Huisman met zijn reclame voor stoelen moesten doen om rond te komen.
'Het wordt tijd dat de omroepen hun verantwoordelijkheid nemen. Als ze het niet voor de Irenes en Henny’s doen, doe het dan alsjeblieft voor de kijker. Die verdient beter dan zijn helden van vroeger zo wanhopig te zien spartelen.'
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: NPO Doc: De non en de wegwerpkinderen, Payback: Hoe ver zou jij gaan?, Red Heat
21:13Jeangu Macrooy over Songfestival-boycot AVROTROS: 'Heel sterk, maar niet leuk' (video)
18:50Het is tijd voor de eerste tussenstand van de Gouden Televizier-Ring 2026
15:30Het vijftiende seizoen van Urk! heeft eindelijk een startdatum